yh
Soru Sahibi
13 Ekim 2014 13:50

Nöron

Merhaba, Nöronlarımızın ölüp ölmediğini nasıl anlarız ? Ben bir süre doktor tavsiyesi olmadan 7 ilaçtan oluşan yüksek doz antipsikotik ve antidepresan kombinasyonu kullandım. Anlama,kavrama, hafıza,konuşma gibi zihinsel fonksiyonlarımın azaldığını farkediyorum. Bu durumun geri dönüşü yok mudur ? İnsanların yüzüne manasız ve boş bakmak söylediklerine düzgün cevap verememek onların gözünde değerimi azaltıyor.Beyin MR ında sorun çıkmadı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ömer Soyak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

DOKTOR TAVSİYESİ OLMADAN NEDEN İLAÇ KULLANDIĞINIZI BİLMİYORUM . O İLAÇLARIN BAHSETTİĞİNİZ YAN ETKİLERİ VARDIR . SİZ BİR NÖROLOJİ UZMANINA BAŞ VURUN VE TESTLERİNİZ YAPILSIN MR DA BİR SORUN ZATEN TESPİT EDİLEMEZ . SAYGILARIMLA GEÇMİŞ OLSUN ....

13 Ekim 2014 17:22