ab
Soru Sahibi
3 Ekim 2015 18:00

Nötrofil sayısı

Merhabalar.63 yaşındayım.1yıl önceki kan tahlilinde lenfosit ve nötrofil normal.3ay sonraki kan tahlilinde lenfosit sayıso normal nötrofil sayısı 1.9 olarak çıktı.6 Ay sonraki birdaha yapılan kan tahlilinde lenfosit normal nötrofil 1.8cıktı.10 gün sonrakinde nötrofil 2 ye çıktı.1 ay sonraki kan tahlilinde lenfosit normal nötrofil 1.83.Anormal bi durum varmı

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Yener Koç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Kemik iligi incelemesi ile durum aydinlatilabilir

3 Ekim 2015 21:18
ab
Soru Sahibi

Kötü bi durum söz konusumu doktor bey.tesekrler

4 Ekim 2015 12:40
Prof. Dr. Yener Koç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Ilik incelenmeden bir sey soylemek mumkun degil maalesef. Dilerseniz ve gelebilirseniz ilik degerlendirmesini ve muayenenizi ucretsiz yapabiliriz

4 Ekim 2015 16:27
ab
Soru Sahibi

Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum.1 ay önce nötrofil sayısı 2.14 çıktı.kötü bi durum olsa nötrofil sayısı artabilirmi.cevaplarsanız çok sevinirim

4 Ekim 2015 17:05
Prof. Dr. Yener Koç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Notrofil sayimlariniz arasinda anlamli bir degisim yok

4 Ekim 2015 21:38