27 Ocak 2019 01:39

Nişanlımla cinsellik sorunu

Hocam iyi günler, nişanlımla cinsellik konusunda sıkıntı yaşıyorum.penisi çok büyük ilişkide çok acıtıyor kayganlaştırıcı kullanmamıza rağmen fayda etmedi.nişanlımın penisi deodorant şişesi boyutlarında ,19 cm olduğunu söylemişti .bu zamana kadar çok bir cinsel geçmişim olmadığı için bu sorun vajinamın darlığından mı kaynaklıdır yoksa bu boyut normal standartlarda mı ? evlenmeyide düşünüyoruz sizce zamanla alışabilir miyim çok sıkıntı çekiyorum, şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, öncelikle yaşadığınız bu sıkıntının kaynağının fizyolojik olup olmadığını saptamanız, bunun için de bir kadın doğum uzmanına görünmeniz lazım. Eğer hekiminiz fizyolojik bir problem olmadığını belirtirse, “cinsel ağrı bozukluğu” olarak adlandırdığımız konuda cinsel terapi ve psikoterapi desteği almanız uygun olacaktır.

27 Ocak 2019 04:22