KA
Soru Sahibi
10 Şubat 2018 18:00

Nefes darligi

Mrb hocam 20 gunden beri gecmeyen oksurugumvar uckutu atibiyotik ve ensonunda yusekdozda ine verdi ama yine balgamve oksurugum gecmedi.oksurugum bogmaca tarzinda sikligi azaldi ama siddeti gecmedi hala.dun aksam yine nefessiz kaldim boguluyordum negesim kesildi tikandim yine.eson alarji ve bakteri ilcida verdi ama gecmedi.balgam gelince boguluyorm sanki oksuruktencok.nefessiz kalmaktan oksurmekten karkuyorum.artik bigun nefes alamazsam olurumdiye.bana yardimci olursaniz sevinirim.doktorum cigerlerinde birsey yok en agir ineyi verdim ypicagim bisey yok dedi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

uzun süre devam eden öksürük için alerji testlerinin yapılması uygun olur

12 Şubat 2018 12:19