km
Soru Sahibi
28 Mayıs 2022 18:42

nefes açlığı

HOCAM İYİ GÜNLER BEN 19 YAŞINDAYIM SÜREKLİ NEFES AÇLIĞI ÇEKİYORUM VE BOĞULMAKTAN KORKUYORUM NEFES ALAMAYIP HOCAM TIPTA BÖYLE DURDUK YERE BOĞULMAK GİBİ ÖLÜM ŞEKLİ VAR MIDIR BİR İNSAN BU YÜZDEN BOĞULUR MU LÜTFEN CEVAPLAYIN🙏🏻

1 cevap
Cevaplar (1)

Böyle bir boğulma ve ölüm şekli yok. Ancak tedavi edilmemiş bir anksiete ve stres bozukluğuyla hayat kalitesinin boğulması gibi ciddi bir durum var. Geçmiş olsun.

16 Haziran 2022 11:22