DE
Soru Sahibi
27 Ekim 2020 17:47

Nedeni neden hepsimi fazla kesilmiş

Merhaba hocam 22 diş kesimi yapıldı alt üst 9 gün geçti annemin dişileri takılacak diye gittik porselen ama ön üst alt ikinci kere kesildi büyükmüş porselen kabul etmemiş ağrısı baya baya fazlalaştı 1 ay 3 gündür ağrı lar içinde ağrı kesici alıyor gunde 5 tane oderece öndeki 5 dişe kanal yapti kanalar açık hala arka disede yapildi hala ağrısı ayni sorularima cevap verirseniz sevirim

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun..Dişler kesildikten sonra hassasiyet problemi olması doğaldır...Gecici diş takılarak bu önlenebilir...Uzun zaman kesik kalınca hassasiyet artar ,ağrıya dönüşür ..Doktorunuza tekrar danışın...iyi günler

29 Ekim 2020 15:00
DE
Soru Sahibi

Çok teşekür ederim hocam amin insallah arka üst dişe kanal yapılmış ti bugün temizlenip kapatilacakti serumla temizleme şiddetli ağrı oldu beyni kulağa vuran ağrı annemin o ağrı hep çekiyorum dedi ve dişi yapan doktor ilacla gecici kapatti olmazsa oysa dişi çekicem dedi sadece o diş bütün veya 3 4 dişe damaktan ağrı yaparmı dişe vururmu hayırlı geceler ALLAH kolaylık versin hocam🙏🌼

30 Ekim 2020 01:00

Merhaba tek bir dişteki problem tüm çeneyi etkiler....Yapılma aşamasındaki ağrılar geçici olabilir... Dişler takıldıktan sonra ağrı durumu önemli...sağlıklı günler...

30 Ekim 2020 12:15
DE
Soru Sahibi

Çok teşekür ederim ederim hocam

1 Kasım 2020 01:29

Sağlıklı günler...

28 Ocak 2021 01:11