BY
Soru Sahibi
13 Temmuz 2016 08:54

Neden böyle oluyor öğrenmek istiyorum

Merhabalar hocam ben 16 yaşındayım,okullar kapanmadan 2 gün önce devamsızlıktan kaldığımı öğrendim ve çok panikledim.O gün gece uykum felan bölündü kalbim çok hızlı atıyordu.Sonradan sınıfta kalmadığımı öğrendim ama 2 gün daha devam etti bu süreç. 2 hafta önce çalışmaya başladım,ilk hafta birşey olmadı ama 2.hafta bazı şeyler yaşamaya başladım.Sanki kafam gidiyor gibi,nerede olduğumu bilemiyorum birşeyler yapıyorum ama kendimi sorguluyorum.İşi bıraktım 3 gündür halen yaşıyorum.Bazen çok iyi oluyorum gayet normalim ama bazende çok kötü oluyorum kalbim hızlı atıyor ateş basıyor nerede olduğumu bilemiyorum baygınlık hissi ve uykusuzluk geliyor.Acaba depersonalizasyon mu yaşıyorum? Bir hafta önceye kadar birşeyim yoktu ne oldu da böyle şeyler yaşıyorum lütfen yardım edin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Tarif ettiğin şikayetlere bakılırsa senin şu an Kaygı Bozkluğu geçirmekte olduğunu düşünüyorum. Sana önerim bir Psikiyatri ve Çocuk Psikiyatrisi uzmanına başvurman ve bu şikayetlerin için yardım almandır. Geçmiş olsun. Saygılarımla.

19 Temmuz 2016 13:57