21 Nisan 2017 15:26

Nebahat demirel

Merhaba benim annem Nebahat demirel 13 ay önce dünya göz hastalıkları na sizin yanına gelmiştir hastanizdir annemin gözü 17 yıldır görmüyor siz muayene ettik sonra annemin gözü içi umut olduğunu yurtdışında gelismekte olan bir Çip var demiştiniz Türkiye gelmesi belli bir zaman alacağını anneme bir buçuk yıl zaman vermiştiniz onun için sürenin dolmasına 4 ay kalmıştır bizimle herhangi bir iletişime geçmediniz ve bizden haberdar misiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Ben dunyagoz hastanesinden ayrildim. Surec hakkinda bilgi almak isterseniz devlet hastanelerinden sisli ve kuledibinde yapilmaya baslandi. Bu tedavinin ulkemizde yayginlasmasi icin cok onemli bir adım. Maliyet sebebi ile dunyada da yavas ilerliyor. Bugun itibarı ile toplam 210 hasta oldu. Bilgilerinize

21 Nisan 2017 15:50