AE
Soru Sahibi
19 Haziran 2016 18:46

ne olduğunu anlamadım?

hocam merhabalar,sol koltuk altımda yer yer kızarıklık,soyulma ,su toplama vb.şikayetle doktora gittim.Beklazon ve bir tane antihistaminik ilaç verdi.ilaçları kullandığım sürede yok oldu.bu arada terlemeyi önleyen bir taş kullandığım sürede hiç birşey çıkmadı.son üç gündür tekrar oluşmuş,taşı kullanmamıştım.keşke foto gönderebilseydim.sizce bu neden tekrarlar,ne yapmalıyım.diğer koltuk altımda bir sıkıntı yok.ilginize teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Terleme artışı ve bununla ilgili olabilecek allerjik bir reaksiyon olabilir. Temas eden maddeleri sorgulamak da gerekir parfüm deterjan vs. Şikayet olursa verilen tedavi kullanılabilir

20 Haziran 2016 21:24