KS
Soru Sahibi
2 Aralık 2017 15:00

NABIZ DEĞERLERİ

HOCAM MERHABA, ANNEMLE İLGİLİ BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM . ANNEM BUNDAN BİR YIL ÖNCE BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ.SAĞ KOLUNDA FELÇ DURUMU BİRDE KONUŞMADA SIKINTI VAR.HOCAM ANNEMİN HASTANEDE YATTIĞINDA NABIZ YÜKSEKTİ BU YÜZDEN DİLTİZEM90 GÜNDE 2 KEZ VERİYORDUK .FAKAT NABIZ 60-70 ARASINDA SEYRETTİ DOKTOR KONTROLÜNDE İLACI KESTİK UYKU ESNASINDA NABIZ DEĞERİ 45 İLE 50 ARASINDA DEĞİŞİYOR.UYKU ESNASINDA 45 NABIZ OLMASI BİR SIKINTI YARATIRMI TEDİRGİN OLUYORUZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ TEŞEKKÜRLER.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA UYKUDA NABZIN 35-40 LARA KADAR DÜŞMESİ NORMALDİR. SEVGİLERİMLE

6 Aralık 2017 08:34