cn
Soru Sahibi
21 Ağustos 2014 00:20

mutsuz ve ümitsizim

merhaba doktor bey.23 yaşındayım göğüslerim hiç büyümedi,bu zamana kadar doktora da gitmedim utandığımdan.artık büyümez heralde ama işte bir umut size sormak istedim.slikon da istemiyorum ne yapcam ben yardımcı olur musunz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Plastik Cerrahi uzmanının fikrini almanız gerekiyor Nur hanım .Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Gamze hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

21 Ağustos 2014 20:45