GT
Soru Sahibi
18 Haziran 2019 16:55

Muhabbet kuşu ishal

muhabbet kuşum 2 aylık ishal oldu bu durumda ne yapmalıyım halsizlik yok ama sulu dışkısı var yardımcı olurmusnuz lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)

İshale neden olan bir çok sebep vardır. Muayene edilerek ishalin tipi ve derecesi incelenmelidir . Yeşillik veriyorsanız azaltmanızda fayda var . Kuşların direnci diğer hayvanlara göre oldukça düşüktür , mutlaka muayene ettirmenizi öneririm. Kilo kaybı ve su kaybı hayati sonuçlar doğurabilir.

18 Haziran 2019 16:58