ÇB
Soru Sahibi
16 Ekim 2009 15:59

mrb başımın özellikle arka kısmında ve kulaklarıma dogru saç derimde değişi

mrb başımın özellikle arka kısmında ve kulaklarıma dogru saç derimde değişik yaralar çıktı kapuk kapuk oldular ve çok kaşınıyorlar.doktoro gittim egzama dedi.sürmem için bir losyon ve şampuan verdi.losyon bitti ancak başımdaki kaşıntılar geçmedi.yaraların kapukları azaldı ama şimdide şişlik var yaraların oldugu yerde.yaralar kendini mi yeniliyor yoksa iyileşmiyormu anlamadım.egzamanın nedeni nedir?stres fln mı?ne yapmalııyım?tşkler şimdiden:)

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bahar Hanım Losyon sonrası şikayetiniz devam ederse tekrar ediyorsa ilaçları size öneren cildiye doktorunuza başvurup tekrar muayene olmanız gerekir. Geçmiş olsun

16 Ekim 2009 21:09