AA
Soru Sahibi
14 Eylül 2017 18:57

Miyop ve lazer

Merhaba hocam.14 yil once lazer oldum.son bir yilda sol goz 2.25 sag o.50 numara oldu.doktor siberian health cinko ve selenyum kullanmami belkide numaramin gerileyebilecegini soyledi.boyle bisey mumkunmu.ikinci bi lazer tehlikelimi.yardimci olursaniz sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Murat Köksal
Göz Hastalıkları

İlaç kullanarak numaran gerilemez. numara artışının kornea incelmesine bağlı olup olmadığını anlama için topografi yaptırman gerekli. tekrar lazer önermiyorum.

19 Eylül 2017 09:19
AA
Soru Sahibi

Cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim.astigmatim kornea incelmesine bagliysa ne yapilabilir

19 Eylül 2017 11:49
Op. Dr. Murat Köksal
Göz Hastalıkları

iyi görmek için gözlüklerden yardım alabilirsiniz. korneanızı topografi ile takip edilebilir.

25 Eylül 2017 09:10