EB
Soru Sahibi
28 Mayıs 2015 17:12

mitral darlık ve gebelik

Hocam Merhabalar ; Müsaadenizle size bir sorum olacak, eşimde çoçukluğundan beri 1,5-1,6 mitral darlık mevcut ve şuan gebe, doğum yapmasından ve gebeliği devam ettirmemizde sizce bir sıkıntı var mıdır veya devam ettirirken ne gibi sıkıntılarla karşılaşabiliriz? Değerli cevabınız için teşekkür ederiz.

1 cevap
Cevaplar (1)

EŞİNİZDE ORTA DERECE MİTRAL DARLIĞI MEVCUT. BU DURUMDA GEBELİĞİN TAKİBİ VE DOĞUM YÖNTEMİ İÇİN KARDİYOLOGUNUZ VE KADIN DOĞUM DOKTORUNUZLA BUNLARI KONUŞMANIZ GEREKİYOR. GEÇMİŞ OLSUN.

11 Haziran 2015 11:20