hm
Soru Sahibi
20 Mayıs 2014 17:11

minoxil ve aknetrent

ii günler banu hanım.ben minoxil kullanıyorum vede suratımda yağlı egzama olduğu için aknetrent kullanıyorum 1 aydır.vede yüksek doz kullanıyorum günde 120 mg.acaba ikisi birlikte kullanılabilirmi.ayrıca saç derimde kabuklanmalar oldu parça parça bunun için ne önerirsiniz.şimdiden çok saolun ii çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

İkisi birlikte kullanılabilir. Öncelikle bir kepek şampuanı kullanın, geçmezse muayene olup tıbbi şampuan alın.

22 Mayıs 2014 11:05