yN
Soru Sahibi
19 Haziran 2020 21:52

Mide Kücültme Yayla

Iyi Günler, -Adim nevzat yayla , yurt disi Almanya , Kizim 20 yasinda Ögrenci 120 kilo , yaz tatilinden firsat olmasi, ve mide kücültmeyi istiyoruz. dogru bir karar ise hemen ugulamak isteriz. tafsiyelirinizi ne olur? bize iletisim tel. *** *** ** ve watsapla, veya E-Mail: nyayla@arcor.de adreslerine ulasabilirsiniz, sizlere kolay ulasabileceyim Tel Numarasi yaziniz. veya bu tedavi yöntemi disinda iseniz. tavsiye edebileceyiniz baska bir baglanti olabilir tesekkür ederim. Nevzat yayla Berlin- Almanya

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler. Diyet ve değişik yöntemlerle kilo vermede başarılı olunmadığı durumlarda ve kiloya neden olabilecek bir rahatsızlığı (tiroid ve böbrek üstü bezi gibi) olmayan ve vücut kitle indeksi 40'ın üzerinde olan kişilerde cerrahi günümüzdeki en etkili ve tercih edilebilir yöntemdir. Bunun için önce önce hastanın görülmesi, gerekli ameliyat öncesi tetkiklerin yapılması ve yapılacak ameliyat yöntemi ve sonuçlarının hasta ile tartışılması uygun olur. İletişim adreslerimi mail ile tarafınıza göndereceğim. İletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

20 Haziran 2020 15:17