ÇF
Soru Sahibi
11 Şubat 2020 22:17

Mide küçültme ameliyat

Merhaba hocam mide küçültme ameliyatı olmak istiyorum boyumdan kilom 99 herhangi bir rahatsızlığım yok mide küçültme ameliyat ında olabilir miyim bu kilo ile Kocaeli Gölcük yaşıyorum fiyat ücreti hakkında bilgi nasıl alabilirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Metehan Gümüş
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Karar vermek için boyunuzu ve diğer rahatsızlıklarınızı ayrıca bu zamana kadar kilo vermek için yaptığınız şeyleri bilmemiz gerekir. Müsait olduğunuzda gelirseniz görüşürüz. Yüz yüze görüşmemiz daha iyi olur. Kocaeli Medical Park Hastanesi'nde yim. Görüşmek için direkt gelebilirsiniz herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Bekliyorum

12 Şubat 2020 14:10
ÇF
Soru Sahibi

Hocam boyum 158 kilom 99 herhangi bir hastalığım yok şeker tansiyon vs. gibi şuanda kendim karar aşamasındayım en yakın zamanda görüşmek için gelmek istiyorum teşekkür ederim

13 Şubat 2020 02:15
Doç. Dr. Metehan Gümüş
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Bekliyorum

17 Mart 2020 23:45