ÖB
Soru Sahibi
30 Temmuz 2015 00:12

mide kanseri

hocam iyi günler dilerim babam 4.evre mide kanseri ilk kemoterapisini 5 gün önce aldı fakat bugün farkettik midesi çok şiş geldi acaba mide asit mi topluyor bu çok mu kötü bir şey ve tedavi sürecini nasıl etkiler.ve mide çevresinde kırmızı benler oldu ve bir yerde kızarıklık var ve bundan sonra ne yapmalıyız bilgilendirirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cüneyt Ulutin
Radyasyon Onkolojisi

Sn.Öztürk, Bahsettiğiniz belirtiler normal tedavi seyrine uymuyor. Kemoterapi ilaçlarının ne olduğunu belirtmemişsiniz ama en azından kan tetkiki ve USG yapılması daha iyi olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle..

30 Temmuz 2015 09:39