ŞK
Soru Sahibi
6 Kasım 2021 01:44

Mide bulantısı

Benim fmf hastalığım romatizma hastalığım ve beyincik sarkması rahatsızlığım var ve ben uzun sürelerdir mide bulantısı yaşıyorum hiç bir şekilde ilaç bile fayda etmiyor gitmedigim polikinlk kalmadı Uşak'ta yaşıyorum sebebi yok diyorlar lütfen bir tavsiyeniz varmı 😔

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Önce kullandığınız ilaçlarınızı gözden geçirin, sonra safra kesenize, karaciğer ve böbreklerinize baktırın. Bunun için iyi bir iç hastalıkları uzmanına başvurmanız yerinde olacaktır.

14 Kasım 2021 17:27