ZS
Soru Sahibi
2 Kasım 2016 04:09

Metotrax ilac

Mrb hocam 29 yasindayim bozulmus gebelik gecirdim fakat hastanede dis gebelik olabilir diye yanlis teshisle bana 90 mg metotrax verdiler gecen 1 hafta kontrolde v sonraki 1 ay icinde testlerimi yaptirdim birsey yoktu 1 yil sonra yani simdi gozlemledigim agzimda yanak ici leke lokoolaki liken gorunumlu iste vucudumda kalca gobek vs bir lezyon cikiyor kirmizi kabuk soyuluyor alttan tekrar kirmizi iste surekli vajinal iltihap dislerim son zamanlarda hızla curudu iltihap v reglim duzensizde ama snradan daha beter duzensiz v hormin problemlerim cikti butun herseyin bu kadar ust uste v ilac sonrasi zamanalrda oldugu icin ilaca bagliyorum bagisiklik sistemini baskiladigi icin yada yanlismi dusunuyorum hocam bilgilendirirmisiniz? Mtx ilaci 5 6 ay yada 1 yil sonra etkileri cikarmi tsk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Karagöl
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Sevim Hanım, bahsettiğiniz yakınmalar ile ilgili bir dermatoloji ve iç hastalıkları uzmanı tarafından görülmeniz uygun olur. Bu muayene ve tetkik sonuçlarına göre tanı konulup gerekli tedavilerin düzenlenmesi gerekir. Çok geçmiş olsun dileklerimle.

2 Kasım 2016 10:13