sa
Soru Sahibi
9 Ekim 2013 07:56

meshane problemi

iyi günler sayın doktorum. yaklaşık 2007 yılından beri makat bolgem de kaşıntı ve iltihap sıvısı gibi sulanma olmakta. sanırım her erkekte olan hemoroit hastalığı sanmaktayım. doktora gıttım krem verdı ancak bır sonuc alamadım. oluşan şişlikler hiç inmemekte ve kaşıntı sürekli olmaktadır. Araştırmalarım sonucu hemoroit hastalığında oluşan emzikler arasıra çıkmakta benim ise sürekli var ve kaşıntım aşırı seviyede. bunun için ne yapmam gerekli

1 cevap
Cevaplar (1)

gelirseniz bize sizi muayne edebilirim bu yolla bişiy diyemem isterseniz internet sitemden telefonumu laıp arayabilirsiniz gereekni yaparız

9 Ekim 2013 17:59