ÇM
Soru Sahibi
7 Nisan 2013 11:01

Mesane Kanseri

Doktor bey, benim annem mesane kanseri teşhisiyle 4 kez İzmir Şifada ameliyat oldu. Daha sonra ışın tedavisini yine bu hastanede gördü. Ağrı ve aşırı tuvalete çıkmaları bitmeyince 9 Eylül Tıp Fakültesinde yine ameliyat oldu. Bu sefer kemotrapi alıyor. Ve halen geceleri aşırı ağrı ve tuvalete çıkma şikayetleri devam ediyor. Ben memur olduğum için Tokattayım. Bana eğer önerirseniz kendisini GATA'ya götürmek istiyorum. Ne tavsiye edersiniz.Saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Cem Turan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorunuzu Ürojinekoloji değil ÜROLOJİ Uzmanına sormanız gerekir.

7 Nisan 2013 13:07