KM
Soru Sahibi
29 Şubat 2016 16:12

Mesane Ağrısı

hocam 2 yıldır belli aralıklarla devam eden mesane ağrılarım oluyor. ürolog ultrasonla yaptıgı mesane muayenesinde iltihap olduğunu söylüyor. Her defasında antibiyotik ve ağrı kesici verdi. bazen 2 kutu kullandım antibiyotiği ama belli bir süre sonra ağrılar tekrar başlıyor. Doktoruma prostatit olabilirmi diye sorduğumda prostatit olmadığımı söyledi sıkıntım devam eden mesane ağrılarım. buna sebep nedir kesin çözümü yokmudur hocam. erkeklerde tekrarlayan mesane ağrısı olurmu kum dökmek bu şikayetlere sebep olurmu idararda yanma olmuyo tit ve kültür normal. ilerde kötü huylu bi hastalığa sebep olurmu şimdiden teşekkür ederim.

4 cevap
Cevaplar (4)

Mesane ağrısından kasıt ne?

29 Şubat 2016 16:45
KM
Soru Sahibi

Pardon hocam unutmuşum iltihaplanmadan kaynaklanan mesane ağrıları.

1 Mart 2016 08:44

İdrar yaparken veya bitiminde mi, ya da normalde dururken olan bir ağrı mı?

1 Mart 2016 09:45
KM
Soru Sahibi

idrar yaparken ağrı olmuyor hocam. idrar tahlilleride normal ama sadece idrar kesesi üstü ve çevresinde ağrılar oluyor.

2 Mart 2016 16:56

Sistoskopi yapıldı mı?

4 Mart 2016 13:48
KM
Soru Sahibi

Hayır hocam sadece ultrason ile böbrek ve mesaneme baktı ürolog başka bişey yapılmadı bol su iç dedi.antibiyotik ve ağrı kesici verildi her defasında. Agrilarda belli aralıklarla hala devam ediyor. Sürekli iltihap yapması benim sorunum. Bu durum neyden kaynaklanır kalıcı bir tedavisi yokmudur şimdiden ilgi ve alakanız için tesk. Ederim.

4 Mart 2016 18:36

İşeme testi (üroflowmetri) yapıldı mı?

5 Mart 2016 10:56