TA
Soru Sahibi
23 Şubat 2007 00:00

Merhabalar.Sorumu su sekilde yinelersem daha dogru anlatmis olacagim saniri

Merhabalar.Sorumu su sekilde yinelersem daha dogru anlatmis olacagim sanirim, tedavi edilmemis varolan bir dis eti iltihabi hamileyken bebegin gelisimine olumsuz etki yapabilir yahut bebekte herhangi bir bozukluga neden olabilir mi?Tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uçar Asena
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kolay kolay bir sorun olmaz.Çok aşrı iltihabi olaylar Kan yolu ile rahime ulaşırsa erken doğum nedeni olabilir.

26 Şubat 2007 00:00