AG
Soru Sahibi
29 Mart 2010 11:04

Merhabalar İlhan Bey,3 gün önce dudaklarımda uyuşma,aşırı çrpıntı ve titrem

Merhabalar İlhan Bey,3 gün önce dudaklarımda uyuşma,aşırı çrpıntı ve titreme ve kol seğirmesiyle acile kalktım. 8 sene öncede 2 yıl boyunca panik atak-yaygın anksiyete tedavisi görmüştüm.şimdi doktor venegis xr 75 mg ve atarax verdi. ataraxla ilgili problemim yok fakat venegis ten korkuyorum çünkü yan etkileri beni çok ürküttü. venegis ağır bir ilaçmıdır? yan etkileri ne şiddette görülür? birde venegis ilk defa dün aldım,sarhoş gibi oldum 1 saat süreyle.cevap verirseniz sevinirim.iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba ilacı kullandıkça sorunlarınız düzelecektir. kullanmaya devam edin ve doktorunuzla görüşün. iyi günler.

29 Mart 2010 14:22