KD
Soru Sahibi
25 Ocak 2007 00:00

merhabalar hocam benım sorum degerlerle alakalı kan testi yaptırdım degerım

merhabalar hocam benım sorum degerlerle alakalı kan testi yaptırdım degerım 7,31 cıktı ama sonca bakan doktor goze alınacak rakamın bı yanında yazdıgınnı yanı 5 oldugunu soledı ve bana denılen hamıle olup olmadıgın bellı degıl dı? kımse net bısey solemıyor ve adetlıyken kan testı yaptırdım oyuzden yuksek cıkma ıhtımalı varmıdır?eger cevap verırısenız benı cok sevındırıısınız ıı calısmalar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selman Laçin
Kadın Hastalıkları ve Doğum

hanımefendi, muhtemelen gebelik yok..ama kuşkulanıyorsanız tekrar test yaptırmanızı öneririm.. Saygılarımla Dr. Selman Laçin www.selmanlacin.com

31 Ocak 2007 00:00