OS
Soru Sahibi
14 Temmuz 2007 23:10

merhabalar hocam 38 yaşında bayanım mr sonucunda chiari ı malfarmasyonu çık

merhabalar hocam 38 yaşında bayanım mr sonucunda chiari ı malfarmasyonu çıktı 10 m altında sarkma olmuş 3 ay önce ameliyat olmama karar verildi ama ben çok korktuğum için olmadım .şikayetim başımda öksürdüğümde çok eğilip kalktığımda birkaç saniye süren zonklama boyun ve ense ağrısı var.bu ameliyattan sonra felç olma ihtimali varmıdır.3 aydır psikolojim çok bozuk lstural kullanıyorum.ne olur beni aydınlatırsanız srvinirim .saygılarımla

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sevim hanım, Mutlaka ameliyat olmanız gerek. iyi bir merkezde ameliyat olursanız riski yok denecek kadar az bir ameliyat. geçmiş olsun dileklerimle Doç.Dr.Kemal Yücesoy

16 Temmuz 2007 00:00
OS
Soru Sahibi

merhabalar hocam cevabınız için çok teşekkürler.bu ameliyatı devlet hastanesinde çalışan ama özelde yapmayı öneren doktor bey var.siz ne önerirsiniz .teşekkürler

16 Temmuz 2007 10:30
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Hangi şehirde yaşadığınızı söylerseniz size daha çok yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler dilerim

18 Temmuz 2007 20:19
OS
Soru Sahibi

hocam ben istanbul da pendik teyim.kartal devlet hastanesinde bu teşhis konuldu.sedat dalbayrak dr bey özelde yapmayı teklif etti.kafatasını açarım bacağından parça alır beyinciği kaldırırm dedi.bide başka bir dr sadece kafadan delikle girerim dedi.ne olur ne yapmamla ilgili açıklama yaparsanız çok sevinirim.çok teşekkürler

22 Temmuz 2007 12:04
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

sevim hanım Ltf filmlerinizle birlikte İstanbul hospital (halkalı) da Op.Dr.Murat Yılmaz ile görüşün. Tel:*** *** **. En güvendiğim hekim olup gereğinde bana danışır. Geçmiş olsun dileklerimle

30 Temmuz 2007 19:16