KD
Soru Sahibi
25 Ocak 2007 00:00

merhabalar doktor bey hapı uzerındekı yazan gunlere bakarak sırayla ıcıyoru

merhabalar doktor bey hapı uzerındekı yazan gunlere bakarak sırayla ıcıyorum.. hapı unuttum oldu evet ama daha sonra ıctım aklına geldıgı zaman ıc dedıler.. adetlıyken kan testı yaptırdım bu yuzden deger yuksek cıkmıs olabılır mı? yasım daha 22 bır suru doktor degıstırdım ve hepsı farklı seyler soluor ben anlamıs degılım kıme ınanıcagımı sasırdım? eger ıstteysenız bakırkoy cıvarında ıyı bır doktor arkadasınız varmı acaba? artık dogru bılgıler edınmek ıstıyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Suphi Toprak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

aklınıza gelen zaman diğer hapın zamanına kadar uzadı ise bu ciddi bri risktir. İki hap unutuldu ise kesin olarak korumaz . Bu hafta bir hastam İstanbuldan binip gelip muayenesini olup dönecek. Yüksek çıkan testinizi ise daha önce söylediğim gibi daha da yükselip yükselmediğini takip etmek gerekli .

25 Ocak 2007 00:00