ÇF
Soru Sahibi
15 Ağustos 2009 22:07

merhabalar.ben iki sene iki aydır özel bir klinikte ortodontik bir tedavi a

merhabalar.ben iki sene iki aydır özel bir klinikte ortodontik bir tedavi alıyorum.tedaviye ilk başlarken herşey normal gidiyordu.1 yıl içinde tüm dişlerim düzeldi.yanlız son 1 yıldır üst çenemde açılma oldu.Dişlerimin arası açıldı ve özellikle sağ tarafım ısrarla kapanmıyor. Bu hem tedavimi gittikçe uzatıyor hemde psikolojimi kötü halde mahvediyor.Üniversite hayatımın tamamını bu şekilde geçirmekten korkuyorum. Sizcede bu normalmi?Aralıklar kapanırmı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Çağlaroğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Bu sorularınızı hekiminize rahatlıkla sorabilirsiniz ve en doğru cevapları o size verecektir....

16 Ağustos 2009 01:02