SH
Soru Sahibi
20 Temmuz 2009 14:00

merhaba oğlum onbeş aylık iki ay önce boyun altı bölgesinde ve ensesinde kü

merhaba oğlum onbeş aylık iki ay önce boyun altı bölgesinde ve ensesinde küçük pıtır pıtır kabarcıklar çıktı ve sürekli kaşınıyordu hatta kaşıyarak kanamasına neden oluyor .ve bu döküntüler ensesine kulak arkasına boğaz altına yayıldı.üç doktora götürdüm oğlumu birincisi mantar dedi krem verdi geçmedi ikincisi mantar dedi ilac verdi üçüncüsü allerji dedi losyon ve ve ağızdan alınan bir damla verdi ( zytrek herhalde) ongündür bunları kullanıyoruz ama yine geçmedi ve özel sada hastanesi cocuk doktoru gördü en son oda allerji şurubu ve masmavi bir mürekkep verdi eczanede hazırlanıyormuş.kan tahlili ve idrar tahlili yapıldı kansızlık çıktı biraz idrar temiz.allerji şurubunu bir haftadır veriyoruz mavi mürekkep te çok iğrenç birşey boynu ensesi masmavi çocuğun üç gündür yıkıyoruz çıkmıyor terledikçede akıyor pek bir değişme yok.çocuk doktorları her nedense birtürlü dermotoloji uzmanına sevk etmiyor artık ne yapacağımızı şaşırdık.dört tane doktor gördü bir ilerleme yok

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Oğlunuzu gören doktorlardan netice alamamışken ,görmeden hiçbir zaman kesin teşhis konamaz.Ben bu günlerde Bodrum'dayım.Beni cepten ararsanız, ne yapacağımızı konuşuruz. Ayrıca bu durum tamamen bizim işimiz.( drematologların).. Sağlıklar dilerim.Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası)

21 Temmuz 2009 09:09