SH
Soru Sahibi
4 Temmuz 2009 11:45

merhaba oğlum onbeş aylık iki ay önce boyun altı bölgesinde ve ensesinde kü

merhaba oğlum onbeş aylık iki ay önce boyun altı bölgesinde ve ensesinde küçük pıtır pıtır kabarcıklar çıktı ve sürekli kaşınıyordu hatta kaşıyarak kanamasına neden oluyor .ve bu döküntüler ensesine kulak arkasına boğaz altına yayıldı.üç doktora götürdüm oğlumu birincisi mantar dedi krem verdi geçmedi ikincisi mantar dedi ilac verdi üçüncüsü allerji dedi losyon ve ve ağızdan alınan bir damla verdi ( zytrek herhalde) ongündür bunları kullanıyoruz ama yine geçmedi oğluma hiç tahlil yapılmadı,artık nereye gideceğimi şaşırdım.hiç cildiyeye gitmedik hep çocuk doktoruna gittik,oğlum hala kaşınıyor ve kaşıdığı yerler küçük küçük yara oluşuyor.ne yapalım oğlum da ne olabilir.danone leri danetteleri yumurtanın beyazını kestik doktor söyledi ama hama sürüyor.teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Oğlunuzu bir cildiye uzmanına götürmeniz lazım. Temmuzun sonuna kadar Bodrum'dayım.Cep telefonumdan ararsanız ,görüşürüz.Sağlıklar dilerim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası)

8 Temmuz 2009 08:45