YS
Soru Sahibi
31 Ocak 2008 17:49

merhaba hocom yine bir sorum olacak bebeyim 1 aylık çok sık emiyor fakat ço

merhaba hocom yine bir sorum olacak bebeyim 1 aylık çok sık emiyor fakat çok kusuyor yani kusmasının miktarı bana çok geliyor normalmidir doktora gitmek gerekirmi teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Çelik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

kusmanın bir sürü sebebi var fakat yenidoğanlardaki kusmanın büyük çoğunluğu geri çıkarmadır fakat bu kadar sık kusuyorsa doktora götürmeniz faydalı olacaktır.

31 Ocak 2008 17:59