UM
Soru Sahibi
27 Nisan 2021 11:41

Merhaba Hocam

İyi günler hocam ben Size bir şey danışmak istyorum günlerdir düşünüyorum psikolojim bozuldu yardım eder misiniz ben 23 şubatta kıyafetiz sürtünme ilişki yaşadım ilk defa ten tene temas mevcuttu ama hiç bir şekilde sprem bana gelmedi peçeteye boşaldi çok korktum hamile kalırım diye sonra iliksden 14.gün sonra ve 43 .gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı o ara da doktor tarlusal vermişti onunla adet oldum 43. gün sonra ultrasonà da girdim bir şey yok dedi doktor artık sonra doğum kontrol hali kullandım regl oldum ama suan çok az oluyorum bu beni tedirgin ediyor sıkıntı olmaz değil mi hamileliği aklımdan atmalı miyim kesinlikle şimdiden çok teşekkür ederim bir şey daha sormak istiyorum kusura bakmayın sürtünmeli ilişkiden 60. gün yine ultrason girdim ama doktora bahsetmedim olsa idi gorunurmuydu kesinlikle yoksa kuruntu mu yapıyorum hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Akbulut
Kadın Hastalıkları ve Doğum

merak etmeyin bu surtunme yoluyla ilişkiden gebe kalmamıssınız gibi duruyor

16 Mayıs 2021 06:16