YG
Soru Sahibi
18 Mayıs 2020 04:42

Merhaba hocam

Merhaba hocam size danışmak istediğim şeyler var malezeef bu konuda çok cahil ve takıntısıyım... ben ocak ayında adet görmedim önceden düzenliydi. Ama herhangi bi cinsel ilişkim veya cinsel yakınlaşmam da yok benim...şubat ayının ikinci yarısına kadar bekledim adetimi gelmeyince ben doktora başvurdum doktor gebelik testi istedi negatifti. Ardından bana duphaston verdi kullanmaya başladıktan 2-3 gün sonra lekelenme oldu sonra az kan geldi ilacı kestim ve kanama arttı ben bu kanamayı görürken doktorun bana hormon bozukluğu sebebiyle güneşle diye bi ilaç verdi bu arada dış ortamdan hamilelik diye bi şey duydum yani abisinin spermli peöeyesiyle bi kız hamile kalmış banyoda kalan sperm salgılarıyla hamile kalmış gibicesinden başta komik geldi ama bu düşünceye saplandım ve kurtulamadım. Mart ayı oldu gynelle kullanıyorum 7 gün ara verdim bi kaç gün bekledim karnıma bi baskı hareketi uyguladım ertesi gün kan geldi benim bu düşüncelerim devam ettiği için doktora başvurdum maalesef doktora anlatamadım karından usg ile baktı yumurtalıkları ve rahim normal denildi kanama miktarı az ama gün olarak 7 gün sürdü hep leke leke geldi ilac azaltır dediler Nisa’n ayı oldu 7 günlük arada yine kanama geldi yine aynı şekilde 6-7 gün sürüyor ama hep leke leke çok az kan geliyor hocam ben korkuyorum karnından şiş . Ocak ayonda adet görmedim şubat 18 inde doktora gittim ocak ayında bu şekilde hamile kalmadığımı anladım çünkü gebelik testi istendi ama şubat ayını bilmiyorum ama sürekli aetık duşa kimden sonra girdim ama hangi peçeteyi kullandım acaba kullandığım peçetede sperm var mıydı diye düşüncelere saplandım *** *** ** ovan 6-8-14 şunat tarihinde duşa kimden sonra girdiğimi hatırlamıyorum karından usg 26 Mart’ta çekilmişti

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Fatma Horasan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Test yaptırın tekrar geçmiş olsun

25 Mayıs 2020 11:13