AM
Soru Sahibi
5 Haziran 2011 19:57

merhaba hocam… ben 2009 yılında devlet kontrolundekı genel evde kond

merhaba hocam… ben 2009 yılında devlet kontrolundekı genel evde kondomösuz kısa suren bı ilişkiye gırdım o gunden berı her 3 ayda test yaptırdım son testımıde bugun yaptırdım buda diğerlerı gıbı negatıf çıktı 0,137… endişelenmeme gerek varmı… 6 ay oncede evlendım evlenmeden once yıne test ıstedıler ordada bı sıkıntı çıkmadı… bende bır sorun varmıdır…. yorumlarınızı bekliyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kenan Keskin
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

AIDS ile Mücadele derneğinden bilgi almalısınız http://www.aids.org.tr/index.html

9 Haziran 2011 14:48