İM
Soru Sahibi
17 Mayıs 2011 13:19

Merhaba Hocam Annem Kalın Bağırsaktan ameliyat oldu. Doğal olarak gaz sıkın

Merhaba Hocam Annem Kalın Bağırsaktan ameliyat oldu. Doğal olarak gaz sıkıntısı var. Hangi yemek ve meyve türleri gaz yapmaz.

1 cevap
Cevaplar (1)

gaz yapan besinler kurubaklagiller ( mercimek, barbunya, kurufasulye, nohut) biber, lahana, buruksel lahanasi, yaprak sarma, karnibahar tarzi besinlerdir. doktorunuza cig sebze ve sut tuketimi konusunda danisiniz. bazen onlari da yasakliyorlar gecmis olsun

19 Mayıs 2011 12:10