KH
Soru Sahibi
9 Mart 2008 15:20

merhaba hocam.5 gün önce boğaz ağrısı şikayetiyle muayene oldum.bana sultam

merhaba hocam.5 gün önce boğaz ağrısı şikayetiyle muayene oldum.bana sultamat 750 verdi ve tonsilit olmuşsun dedi.2-3 gün ara ara ateşlenmeler yüzüme ve boynuma sıcak basması oldu.baş ağrım ve halsizliğimde oldu.1 gündür baş ağrım ve ateşim geçti.yalnız hafif bir öksrükle beraber azbir kan tkürüyorum.antibiyotiği düzenli kullanalı 3 gün olacak.acile gittim doktor boğaz tahrişindendir dedi.ayrıca bademciğimin biri çok küçülmüş.sanki zedelenmiş ve içi çökmüş gibi.sizce ne yapmalıyım.saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Saim Ergün
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

merhaba, sadece takip etmek yeter eksra bir tedaviye gerek yok...bademciğin küçük olmasının bir sakıncası da yok...gerekirse arayabilirsiniz...*** *** ** h. kalın

11 Mart 2008 12:05