ÖD
Soru Sahibi
26 Ağustos 2011 18:16

merhaba emel hanım..yeğenimin daha 2 yaşında ancak ne yazıkki hasta..mr son

merhaba emel hanım..yeğenimin daha 2 yaşında ancak ne yazıkki hasta..mr sonuçlarına göre beyin küçülüyor ve hala durdurulamadı..ilerliyor..bu nedeni ne olabilir.. beyin küüçülmesi ile ilgili literatürü taradığımda bebeklerle ilgili bişey bulamıyorum..yeğenim yurt dışından drlarının getirtdiği çeşitli ilaçları kullanıyor.ama düzelme değil gerileme mevcut malesef..bağşıklık sistemi çok az..sık sık hadta oluyor ve direkt ciğerlerine iniyorr..metabolik bir hastalığı var dendi ama yapılan analizler sonucunda bişey bulunamadıı..daha doğrusu metabolik hastalığın adı konamadı...sık sık havale geçiriyor..:(

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Altunay Ağaoğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

hastalığının tıbbi tanısı ne? bu konuda bagısıklık sistemini guclendirmek icin homeopati tedavisinini onerebilirim. fakat ""beyin kuculmesi"" konusunda kesin bir sey soyleyemiyorum. homeopati tedavisi bedeni dengeye getiren bir tedavi. oturdugunuz yeri yazarsanız sizi yonlendirebilirim sevgiler

29 Ağustos 2011 08:39