GY
Soru Sahibi
5 Mayıs 2010 11:01

merhaba doktor hanım dün 1 aylık 5 günlük bebegimi getirmiştim ece bebek ni

merhaba doktor hanım dün 1 aylık 5 günlük bebegimi getirmiştim ece bebek nihal hanımın tanıdığı olarak kalbi diyer çocuklara göre farklı atıyor dediniz ve eko için hazirana gün verdiniz.kalp hastalığı olarak bebeğimin hiç belirtileri yok klo alımı iyi morarmada yok acaba çokmu önem gördünüz eko için yoksa aklımızda soru işarete kalmasın diyemi yönlendirdiniz çocuğum için çok meraklanıyorum kalbinin pıtır pıtır atması kesin kap hastalığımıdır sorumu cvp verdiğiniz için şimdiden çok teşşekür ederi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dolunay Gürses
Çocuk Kardiyolojisi

üfürüm duyulmuş olsa gerek. Üfürümler bazı kalp sorunlarında duyulabilen ek seslerdir ve ekokardiyografik değerlendirme bize kesin sıonucu vercektir Geçmiş olsun dileklerime

13 Mayıs 2010 21:50