3 Nisan 2011 00:05

merhaba doktor hanım babamın kulağında kıkırdak bölgesinde zaman zaman tekr

merhaba doktor hanım babamın kulağında kıkırdak bölgesinde zaman zaman tekrarlayan kaşıtılar var bir çok branşta doktora gtti ama bir türlü çare bulamadı,alerji ilaçları,deri kremleri ve çeşitli sülusyon ve pomadlar kullandı(oceral krem,diprolene krem,nizoral,momecon krem,deloday tablet ve dermovate losyon) herhangi bir teşhis de konulamadı,mantar,alerji ve egzama diye siz bize bu konuda ne önerirsiniz yardımcı olursanız size minnettar kalırız....

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Ben bu durumda kaşınan bölgeye özel iğneler yapıyorum ( Mezoterapi). Gayet iyi neticeler alıyorum. Ayın 13 ile 29 nisan arasında Bodrum 'da olacağım. Beni cepten ararsanız ne yapabileceğimizi konuşuruz. Sağlık dileklerimle. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası)

5 Nisan 2011 17:49