Şİ
Soru Sahibi
20 Temmuz 2007 13:57

merhaba doktor bey ben uzun zamandır ilaç kullanıyorum daha önce risperdal,

merhaba doktor bey ben uzun zamandır ilaç kullanıyorum daha önce risperdal,norodol,meresa kullandım en son merasa 300mg ve efexor 75mg kullanıyordum (gun icinde) ve su anda cok iyi oldugumu dusunuyorum iki gun önce tekrar doktora gittim doktor bana solian 200mg önerdi su an solianı kullanıyorum size sormak istedigim ilac kullandıgım sure icinde cok kilo aldım ve karacigerimde buyume yaglanma var ve kolestrolum yuksek solianda meresa kadar kilo yaparmı ve yan etkileri hakkında bilgi verirmısiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

ikisi de birbirine cok benzer ilaçlardır, kilo aldırmayan baska ilaçlar var ornegin abilify, zeldox vb, doktorunuza danısın deim..

21 Temmuz 2007 11:02