TS
Soru Sahibi
9 Mart 2008 21:29

merhaba doktor bey; ben 1 yıl önce deviasyon ameliyatı oldum ancak ameliya

merhaba doktor bey; ben 1 yıl önce deviasyon ameliyatı oldum ancak ameliyat sonrası şikayetlerimde hiçbir değişiklik olmadı. burnumda sızlama,burun kemiğimin ağrıması,baş ve gözlerimdeki ağrı geçmedi geniz akıntımda hala devam ediyor. burnumun tıkanıklığı hafif geçti ancak konuşurken zorlanıyorum sesim çıkmıyo bazen..alnımda bu ağrılarla birlikte şişlik oluşuyor. tekrar ameliyat olmam gerekmez umarım,bunlar normal şikayetlermi doktor bey? sanki ameliyat olduktan sonra daha kötü oldu teşkkrler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Saim Ergün
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

merhaba Sibel hanım;sorularınıza cevap verebilmek için muayene etmek gerekir ancak şikayetleriniz normal değil...görmek isterim doğrusu...tel. edebilirsiniz *** *** ** hoşca kalın... saim

11 Mart 2008 12:10