GT
Soru Sahibi
17 Aralık 2006 00:00

merhaba benim çok onemli bir sorunum var.15 gün once selectra ve buspon is

merhaba benim çok onemli bir sorunum var.15 gün once selectra ve buspon isimli iki ilacı beraber kullandım ve bacagımda şiddetli katılaşma ve çarpıntı yüzünden bıraktım ve hala etkiler devam ediyor . tedavi olmam gerekiyor en kısa zamanda lütfen bana yol gösterir misiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu etkiler ilacı baraktıktan sonra 48 saat icinde gecer,endise etmeyin ancak bu bahsettiginiz seyler sizin bu ilaçları kullanmanıza neden olan hastalıgınızn farklı belirtileri de olabilir, detayli bir psikiyatrik muayeneden gecmeniz gerekir, benle iletisime gecmek isterseniz *** *** ** ten arayabilirsiniz

18 Aralık 2006 00:00