YA
Soru Sahibi
26 Haziran 2010 11:27

Merhaba.. Annem 68 yaşında. Tansiyon ve kolestorel hastası. Kanında pıhtıla

Merhaba.. Annem 68 yaşında. Tansiyon ve kolestorel hastası. Kanında pıhtılaşma varmış. Ayrıca idrar yolları enfeksiyonu bulunuyor. Doktor UROCARE diye bir ilaç verdi. İnternette bir araştırma yaptım. Pıhtılaşma için kefir, yoğurt ve süt öneriliyor. Ne kadar doğrudur. Ayrıca pıhtılaşma nedir. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İsmail Hakkı Boz
Dahiliye - İç Hastalıkları

Pıhtılaşma derken neyi kastettiğiniz önemli. Hastayı ve tetkiklerini görmeden yorum yapmak çok doğru olmaz.

28 Haziran 2010 10:31