EB
Soru Sahibi
28 Haziran 2011 12:15

merhaba, annem 58 yaşında 2009 yılında 3 damarına ilaçlı stent takıldı. dü

merhaba, annem 58 yaşında 2009 yılında 3 damarına ilaçlı stent takıldı. düzenli olarak ilaçlarını kullanıyor ve kontrolleri devam ediyor. bu arada ayağında oluşan bir sorun nedeniyle emar çektirmesi gerekiyor. ilaçlı stent takılmış olan hastalar emar çektirebilirmi? acil cevabınızı rica ederim. saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun.Hastanızın stent takılma tarihi itibriyle mutlak gereklilik halinde MR çektirmesinde sakınca yoktur.Geçmiş olsun.

29 Haziran 2011 15:47