AC
Soru Sahibi
9 Ekim 2015 06:11

merhaba 20 yaşındayım ilk günden beri ağrılı regl geçiriyorum 5 gün kıpırdayamıyorum

Merhaba 20 yaşındayım ve ilk günden beri regl öncesi başlayan ve regl döneminde 5 gün kıpırdayamama sebep olan ağrılar çekiyorum yerimden kalkamıyorum okulum hayatım hep aksıyor benzer durum yaşanların yumurtalık aldırarak hem kanser riskinden hemde bir daha regl olunmadığı için ağrıdab kurtulduğunj okudum bir çok yerde ben çocuk sahibi olmayıda kesinlikle istemiyorum bu yöntemi yaptırmam için ne gerekli

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Suat Karataş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

merhaba, muayene olmanızı öneririm, muayene sonrası size yardımcı olabilirim, geçmiş olsun...

12 Ekim 2015 21:19