DA
Soru Sahibi
21 Ekim 2016 14:47

Menuskuz yirtigi

Merhaba hocam adim ali ben uzm cvs ve gorevde dizimin uztune dustum ve emara girdim sonucda medial menuskuz posterior hornda oblik ve horizontel komponetlerin III-IV yirtik ile uyumlu sinyal intensite artisi gözlenmektedir. Yaziyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Kilitlenme ve ağrı varsa, muayenede bulgular destekliyorsa artroskopi ile tamir ve/veya traşlanması gerekecek gibi duruyor. Sonrası kuvvetlendirme programı yapılmalı Saygılarımla,

8 Kasım 2016 15:57