BS
Soru Sahibi
17 Temmuz 2015 00:17

meniere miyim

Merhaba hocam ben 28 yaşındayım bundan 6 ay önce bir kulak çınlaması ve baş dönmesi yaşadım ama ondan önce 1 ay grip olmuştum geçmemisti ama benim baş dönmem öyle yerinden kalkamiyacak kadar değildi tabi kulak çınlamam kalmadı öyle sadece o atak zamanı çınladı geçti hemen baş dönmesi oldu yani çınlama saniyelik oldu bun olaydan sonra 6 ay toparlanmanın kendimi tabi ayaktan sonra 2 ayda BPVV tarzında ataklar yaşadım oda geçti şimdi çok doktora gittim en son kişi Vestibulur nöronoit teşhisi koydu kulağımda işitme kaybı yok aklıma takılan soru şu vng kalorik test yapıldı %25 sağ kalorik zayıflık çıktı bu ne anlama geliyor bilgilendirirseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Bu o tarafta noronlarin bir miktar hasar görmüş olduğunu gösteriyor. Konulan tanı doğru gibi.

17 Temmuz 2015 06:25