İG
Soru Sahibi
12 Eylül 2020 13:14

Menenjit aşısı

Merhaba Tufan bey, Benim bebeğim *** *** ** doğumlu menenjit aşısı olan nimenrix’i *** *** ** ve *** *** ** tarihlerinde 2 doz şeklinde yaptı doktorumuz. İkinci kez nimenrix aşısını olmadan 2 hafta önce 12. Ay devlet aşılarını olmuştu sağlık ocağında. Aradan 4 hafta geçmeden aşı yaptırmak uygun değil gibi birşey duydum yeni. Sorun olur mu acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Ben aşılarla pek ilgilenmiyorum.. Alanım gastroenteroloji..

14 Eylül 2020 13:36